Viljandi kaupluse klienditeenindaja
Tööpakkumise number #810328

4
Bauhof Group AS
Viljandimaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on:

  • klientide nõustamine ja teenindamine kaupluse üldehituse/ siseviimistluse osakonnas;
  • kaupade müügiks ettevalmistamine ja väljapanek müügisaali.

Ootused kandidaadile

  • abivalmis ja kohusetundlik;

  • rõõmsameelne ja hea suhtlemisoskusega;

  • arvutiga töötamise kogemus.

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:

  • sõbralikku ja toetavat meeskonda;
  • tööalast väljaõpet ja koolitusi;
  • arengu- ja karjäärivõimalusi rahvusvahelises ettevõttes;
  • mitmeid omatöötaja soodustusi, muuhulgas sportimise toetust;
  • tööd paindliku graafiku alusel.

Lisainfo

Võtame ühendust valitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#810328

Info

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
29. september 2022
Kuulutus sisestati:
30. august 2022
Viljandi kaupluse klienditeenindaja Viljandi kaupluse klienditeenindaja

Bauhof on Eesti suurim jaekaubandusettevõte ehitusmaterjalide ja aiakaupade sektoris. Rahvusvahelisel DIY - kontseptsioonil põhinev Bauhofi kauplustekett pakub kvaliteetseid ehitus-, viimistlus-, aia- ja kodukaupu 13 kaupluses üle Eesti. Ettevõttes töötab ligi 500 inimest ning meid ühendavad väärtused on rõõmsameelsus, nutikus ja julgus.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

6 p. tagasi
Veebipõhine värbamine KLIENDITEENINDAJA VILJANDI TEENINDUSJAAMA Olerex AS
6 p. tagasi
Veebipõhine värbamine
KLIENDITEENINDAJA VILJANDI TEENINDUSJAAMA Olerex AS • Viljandimaa
Viljandimaa
3 näd. tagasi
OPERATIIVTEENINDAJA VILJANDI TEENINDUSJAAMADESSE Circle K Eesti AS
6.9 - 8.9 €/tunnis
3 päeva jäänud
OPERATIIVTEENINDAJA VILJANDI TEENINDUSJAAMADESSE Circle K Eesti AS • Viljandimaa
Viljandimaa
2 näd. tagasi
KLIENDIHALDUR-MÜÜJA Charlot OÜ
950 - 1100 €/kuus
KLIENDIHALDUR-MÜÜJA Charlot OÜ • Viljandimaa
Viljandimaa
LETITEENINDAJA VILJANDI MAXIMAS (VAKSALI 11) Maxima Eesti OÜ
LETITEENINDAJA VILJANDI MAXIMAS (VAKSALI 11) Maxima Eesti OÜ • Viljandimaa
Viljandimaa
4 näd. tagasi
KLIENDITEENINDAJA Rahva Raamat AS
KLIENDITEENINDAJA Rahva Raamat AS • Viljandimaa
Viljandimaa
Vaatan kõiki