Värsked tööpakkumised

Viimistluse operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 375913

Tööpakkumise number

375913

Töö kirjeldus

Höövelmaterjali viimistluse operaator seadistab viimistlusseadmed, mõõdistab töösegud ja värvikihid ning korraldab oma vahetuse meeskonna tööd. Lisaks kontrollib ta puitmaterjali viimistlemise eel ning hindab valmistoodangu kvaliteedi ja värvitooni vastavust kokkulepitule.

Töö toimub vahelduvalt hommikustes ja õhtustes vahetustes seitse päeva nädalas (4 päeva tööl, 2 päeva vaba).

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat on hea tehnilise taibuga ning oskab tööle panna ühise tulemuse nimel töötava meeskonna. Eeliseks on eelnev töökogemus puitmaterjali viimistluses.

Pakume väljaõpet, meeskondlikku tulemustasu ning arenguvõimalusi kaasaegses puidutööstuses.

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
19. aprill 2015
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2015

AS Rait on põhjamaisest okaspuust ehitus- ja viimistluspuidu tootja ja turustaja aastast 1991. Meie peakontor ja tootmine asuvad Tartu läheal Reolas; täna anname tööd 130 inimesele.

Kaubamärgi RAITWOOD all ekspordime hööveldatud ja viimistletud profiillaudu ning konstruktsioonipuitu mitmekümne riigi klientidele; lisaks toodame kaubamärgi PARKWOOD all üle 200 erineva õuetoote Euroopa aianduskeskustele.