Värsked tööpakkumised

Vihula Mõisa vastuvõtu administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 546599

Tööpakkumise number

546599

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda vastuvõtuadministraatorit kes:
-on orienteeritud heale klienditeenindusele
-teostab külaliste hotelli sisse- ja väljaregistreerimist
-vastab e-mailidele ja telefonikõnedele
-müüb hotelliteenuseid ja –tooteid
-oskab reageerida kiiresti ja lahendab olukordi

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui suhtled eesti ja inglise keeles. Oled rõõmsameelne ja hea suhtlemisoskusega. Oled täpne, aus ja kohusetundlik.

Omalt poolt pakume tööd toetavas ja sõbralikus meeskonnas. Põhipalgale lisaks tulemuspalka.Ööbimisvõimalust ja soodsat toitlustust. Ettevõttesiseseid soodustusi.
Lisainfo: Täname kõiki, kes meie tööpakkumise vastu huvi on tundnud - konkursi esimeses voorus me äraütlevaid vastuseid ei saada. Sobivate kandidaatidega võtame ühendust hiljemalt konkursi lõppkuupäevaks.

Lisainfo

Vihula Mõis otsib oma meeskonda rõõmsameelset ja särasilmset vastuvõtu administraatorit. Kui tunned, et just sina võiksid kuuluda Vihula Mõisa professionaalsesse ja töökasse meeskonda, siis kandideeri.
Vihula Mõis pakub kaunilt renoveeritud ajaloolistes ehitistes kaasaegseid puhke- ja meelelahutusvõimalusi.
Sobivalt kandidaadilt ootame ennekõike sõbralikust ja teenindusvalmidust, mis tagaks klientide rahulolu ja Vihula mõisa hea maine.

Asukoht:
Lääne-Virumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
10. august 2018
Kuulutus sisestati:
17. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 750 kuni 900 EUR kuus

Vihula mõis asub Lahemaa Rahvuspargis Lääne-Virumaal, 90 km kaugusel Tallinnast. Ajaloolises mõisakompleksis pakutakse majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenuseid ning mitmekülgseid vaba aja sisustamise võimalusi.
Vihula mõis sobib nii puhkuse veetmiseks kui firmaürituste läbiviimiseks, seminaride ja koolituste korraldamiseks, pulmade ja teiste oluliste sündmuste tähistamiseks.
Vihula mõisakompleks pakub Lahemaa taasavastamise rõõmu Eesti inimestele ning annab välisturistidele hea põhjuse Eestisse reisimiseks.