Värsked tööpakkumised

Vihula Mõisa toateenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 546603

Tööpakkumise number

546603

Töö kirjeldus

Vihula Mõis otsib oma meeskonda toateenindajat, kelle peamiseks ülesandeks on hotelli numbritubade koristus ja ettevalmistus.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame:
• Puhtusearmastust, konkreetsust ja usaldusväärsust
• Hea meeskonnatöö oskust

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• Vaheldusrikast ja põnevat tööd imekaunis keskkonnas
• Ööbimisvõimalust Vihulas
• Konkurentsivõimelist töötasu
• Erialaseid koolitusi ja arenguvõimalusi
• Paindlikku töögraafikut

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. august 2018
Kuulutus sisestati:
17. juuli 2018

Unique Hotels hotelle iseloomustab linnaseikluse, julge disaini ning tõeliselt taskukohaste hindade jõuline kombinatsioon.
Kõik meie hotellid: von Stackelberg Hotel Tallinn, Kreutzwald Hotel Tallinn ja City Hotel Tallinn asuvad Tallinna kesklinnas. See tagab mugava ning kiire ligipääsu linna vaatamisväärsusteni. Alates 2008. aastast kuulub Unique Hotels hotelliketti ka Vihula mõisakompleks Lääne-Virumaal.
Me ei suuda muuta maailma, kuid me suudame anda endast parima, et peatumine meie hotellides oleks unikaalne.