2023-08-23 14:48:55

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Rehvid Pluss OÜ otsib oma meeskonda raamatupidajat !

• Ettevõtte raamatupidamine (algdokumentidest kuni aastaaruandeni):
• Raamatupidamisdokumentide kontroll, sisestamine ja säilitamine vastavalt Eestis kehtivale seadusandlusele
• Palgaarvestus, põhivaraarvestus, laoarvestus
• Raamatupidamis- ja majandusaasta aruannete koostamine ning suhtlemine audiitoritega
• Raamatupidamissüsteemide arendus ja muudatuste elluviimine
• Statistika- ja Maksuametile aruannete esitamine
• Juhtkonna toetamine finantsaruannete ja –analüüsiga
• Rahavoogude planeerimine sealhulgas võlgnevustega tegelemine
• Muud raamatupidamise ja aruandlusega seotud jooksvad ülesanded
• Ostuarvete ja müügitellimuste käsitlemine

Ootused kandidaadile

• Finants- või raamatupidamisalane haridus ning töökogemus raamatupidajana
• Teadmised raamatupidamis- ja maksualasest seadusandlusest
• Korrektsus ja kiirus tööülesannete täitmisel
• Hea analüüsivõime
• Hea pingetaluvus, iseseisvus, otsustus- ja vastutusvõimelisus
• Kohusetundlikkus ning täpsus nii numbrites kui ka tähtaegadest kinnipidamises
• Väga heal tasemel eesti-, vene- ja inglise keele oskust
• Ootame loovust ,et arendada koos meiega programme ,mis teevad igapäevase tööd mugavamaks ja kiiremaks.

Kasuks tuleb kui Sa valdad soome või rootsi keelt. Oled töötanud programmidega Erply või MARGN.

Omalt poolt pakume huvitavat tööd arenevas ettevõttes, kaasaegset töökeskkonda, mitmekesiseid tööülesandeid ning toredat, teotahtelist ja nooruslikku kollektiivi.

Kuna ettevõtte töömahud on suuresti hooajalised pakume ka muul ajal paindlikumat töögraafikut.