2023-08-23 14:48:55

Tõstukijuht

CVKeskus.ee klient
Alates 800 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Valmistoodangu, koostisosade, pakkematerjalide ja kaubaaluste vedu lao ja tootmise vahel;
Kuivsegude valmistamise protsessis osalemine;
Pakkimisprotsessi jälgimine;
Raskuste tõstmine;
Vajadusel kuivsegude tüübi järgi kottide täitmine;
Vajadusel kauba väljastamine laost, tõstukiga kaubaautodele laadimine.

Ootused kandidaadile

Kogemus tõstukiga töötamisel.
Tõstukijuhilubade olemasolu.
Kasuks tuleb frontaallaaduri lubade olemasolu.
Vajalik on hea füüsiline vorm ja hea tervis.
Tuleb olla kohusetundlik, aktiivne ja täpne.
Eesti keele oskus.

Ettevõte pakub

Pakume tööd tootmistehase tõstukijuhile.
Suvisel hooajal tööpäevi päevasel ajal kell 06.00-18.00 (s.h lõuna 30 min ja 2 lisapausi 15 min), 3 päeva tööl ja 3 vaba vastavalt graafikule. Talvisel ajal tööpäevi esmaspäevast reedeni kell 08:00-17:00.
Tähtajatu tööleping.
Võimalus teha proovitööpäev ja tutvuda töökohaga;
Lisaks põhipalgale on võimalik liituda ettevõtte boonussüsteemiga heade töötulemuste eest.

Lisainfo

Küsimuste korral saab ühendust võtta +372 591 95 728.
CV saad saata ka otse raamatupidamine(at)sakret.ee
Kandideerides annate nõusoleku, et Teie isikuandmeid töödeldakse.