2023-08-23 14:48:55

Koristaja

CVKeskus.ee klient
100 - 380 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma restoraniperekonda hoolsaid ja vahvaid koristajaid kes abistaks meie personali ruumide korrashoiuga. Tööd on võimalik ise organiseerida, meiepoolne ajaraam on igapäevaselt 6:00 - 11:00 ning tööpäevad jagatakse mitme koristaja vahel ära.
Tööülesannete hulka kuulub põrandate puhastus ja pesu, vaipkatete puhastus tolmuimejaga, tolmu eemaldamine, peeglite puhastus, kraanikausside ja tualettide puhastus jne. Täpsemad tööülesanded pannakse paika kui alustatakse tööd.

Ootused kandidaadile

Nõudmised meie koristajale on üsna lihtsad kui tähendavad palju - ootame enda perekonda rõõmsameelset inimest kellele meeldiks hommikuti hoolitseda meie ruumide eest. Tegemist on üsna suure alaga ning nurgataguseid on palju seega tegemist ja nokitsemist on omajagu.

Omal kohal ja suure tähtsusega on ka eestikeele oskus kuna see teeb omavahelise suhtluse lihtsamaks.

Omalt poolt ettevõttena pakume alati suurepärast seltskonda kui Teiega kokku satume. Lisaks soovime leida koristajat pikemaks perioodiks seega omal kohal on ka motiveeriv palk.
Ise midagi peale hea tuju kohale tooma ei pea ning kõik vajalikud töövahendid muretseme Teile ise alustades puhastuvahenitest ja lõpetades tolmuimejaga.