2023-08-23 14:48:55

Müüja- konsultant/ Продавец - консультант

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Balti riikides edukalt arenev metalluste müügiesinduste kett otsib oma kollektiivi müüja-konsultanti.
Успешно развивающееся сеть фирменных салонов металлических дверей в Прибалтики, ищет в свой коллектив продавца - консультанта.

Töö kirjeldus:
- ostjate konsulteerimine seoses kauba valiku ja kvaliteediga
- aktiivne müük
- hinnapakkumiste koostamine
- firmastandardite järgimine.

Описание работы:
- консультирование покупателей по ассортименту и качеству товара
- активная продажа
- составление ценового предложения
- соблюдение фирменных стандартов.

Ootused kandidaadile

- korralikkus igas suhtes
- oskus töötada klientidega
- soov areneda, ettevõtlikus, motiveeritus ja positiivne mõtlemine
- arvutioskus
- eesti ja vene keele oskus on kohustuslik
- samas valdkonnas töötamise kogemus on suureks eeliseks, kuid mitte põhikriteeriumiks
- võime ja soov õppida müügi tehnoloogiat ja strateegiat
- sugu pole oluline

- порядочность во всех отношениях
- умение работать с клиентами
- желание развиваться, предприимчивость, мотивированность и позитивное мышление
- навыки владения компьютером
- владение эстонским и русским языками обязательно
- опыт работы в данной сфере будет большым преимуществом, но не является основным критерием
- способность и желание к обучению технологии и стратегии продаж
- пол не важен

Ettevõte pakub

- mugavaid töötingimusi ja sõbralikku kollektiivi
- väljaõpet ja koolitusi
- konkurentsivõimelist palka

- комфортные условия работы и дружный коллектив
- корпоративное обучение, тренинги
- конкурентоспособную заработную плату