Tööpakkumise number

526519

Töö kirjeldus

Koolituskeskus Reiting ning Koolituskeskus Luwi ootavad liituma uuel hooajal oma meeskonnaga uusi täiskasvanute koolitajaid üle Eesti!
Otsime nii eesti kui vene ja inglise keeles koolituste läbiviijaid.
Koolituskeskus Reiting ootab järgnevate valdkondade koolitajaid:
• Ettevõtlus
• Raamatupidamine
• Sekretär-juhiabi
• Personalitöö
• Eesti keel võõrkeelena
• Klienditeenindus
• Võlanõustamine
• Töötervishoid
• Kinnisvara
• Motivatsioonikoolitus
• Tööklubide juhendajaid

Samuti pakume koostööd psühholoogidele, psühholoogilise nõustamise läbiviimiseks.

Koolituskeskus Luwi ootab liituma järgnevate valdkondade koolitajaid:
• Lapsehoidja
• Hooldaja
• Tegevusjuhendaja
• Tugiisik
• Töötamise toetamise teenus
• Esmaabi

Nõudmised kandidaadile

Edukal kandidaadil on olemas erialane kõrgharidus, töökogemus õpetatavas valdkonnas ning täiskasvanute õpetamise kogemus. Kasuks tuleb koolitaja kutse.

Koolitused ja nõustamised toimuvad valdavalt tööajal st valmidus peab olema koolitada nädala sees.

Kandideerimiseks ootame CV, kust selgub nii erialane haridus, töökogemus ning lisaks millised on kitsamad teemad milles olete valmis koolitama, õpetamis keel ning sobiv piirkond.

Koolitusvaldkondade ja õppekavadega on võimalik tutuvada meie kodulehtedel:
www.reiting.ee ja www.luwi.ee

Pakume võimalust kaasa aidata heal tasemel täiskasvanute elukestvale õppele, tunnipõhist töötasu, vajadusel transpordi kompensatsiooni.

Eduka koostöö puhul pakume võimalust ka tasuta või soodustingimustel osaleda meie poolt läbiviidavatel koolitustel sh koolitajate koolitusel, õppekavade arenduses ning ühisüritustel.

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
29. aprill 2018
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2018
Brutopalk:
Alates 15.00 kuni 75.00 EUR tunnis
Soovin kandideerida

REITING PR OÜ

Koolituskeskus Reiting (OÜ Reiting PR) on 1993. aastal loodud ettevõtte, mille põhitegevusaladeks on täiskasvanute tööalane koolitamine ja raamatupidamisteenuse pakkumine. Koolituskeskus Reiting omab esindusi nii Tartus kui Tallinnas ja teeb koostööd üle 200 kogenud koolitajaga üle Eesti. Peamisteks koolitusvaldkondaks on ettevõtluse, raamatupidamise, sekretär-juhiabi, personalitöö ja logistika kursused ning erinevad tellimuskoolitused. 2017. aastal osales Reitingu koolitustel ligi 2000 õppijat.

Koolituskeskus Luwi on enda alla koondanud varasemalt Koolituskeskus Reitingu toimunud sotsiaalvaldkonna koolitused: lapsehoidjate, hooldajate, tugiisiku ning tegevusjuhendajate koolitused. Koolitused toimuvad samuti üle Eesti ning esindused on olemas nii Tartus kui Tallinnas.
2017. aastal osales Luwi koolitustel üle 500 õppija.

Meil on oma koolitusruumid ja mobiilsed arvutiklassid nii Tartus kui Tallinnas. Samuti on meil üle Eesti head koostööpartnerid, kelle juures koolitusi läbi viia.

Mõlemad ettevõtted on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartnerid.

Vaatan ettevõtte profiili