2023-08-23 14:48:55

Müügi- ja turundusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Alates 2000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Pakume tööd enesekindlale, säravale, ettevõtlikule ning teotahtelisele müügi- ja turundusspetsialistile, kelle tööülesanneteks on:
* aktiivne müügitöö, mis hõlmab kliendikohtumisi, läbirääkimiste pidamist, pakkumiste koostamist ja lepingute sõlmimist;
* müügikampaaniate planeerimine, elluviimine ja analüüs;
* koostöö esinduste juhtide ja logistikutega, et teenust parandada
* vastutada ettevõtte turundustöö kavandamise ja elluviimise eest ning ettevõtte positsiooni eest turul

Ootused kandidaadile

* varasem tulemuslik müügitöö kogemus
* hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
* eesti ja vene või inglise keele oskus (kasuks tuleb kõigi kolme valdamine)
* oled algatusvõimeline, sihikindel, viid alustatu lõpule ja oskad töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnas
* omad logistikaalaseid baasteadmisi
* auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub omalt poolt suurepärast võimalust arendada ettevõtet kohalikul turul, vajadusel täiendkoolitusi, vaheldusrikast ja huvitavat meeskonnatööd, stabiilset ja püsivat töösuhet, konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti (sh põhipalk, tulemustasud, autokompensatsioon), mida on ise võimalik suurendada, vastavalt oma panusele.