2023-08-23 14:48:55

KOKK

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Perioodil aprill – oktoober 2018 pakume tööd KOKALE, kelle põhilisteks tööülesanneteks on:
• toitude valmistamine vastavalt retseptuurile ja menüüle
• ettevalmistuste tegemine köögis
• kauba tellimine

Ootused kandidaadile

• erialane haridus
• varasem töökogemus
• iseseisvus, täpsus, vastutus- ja kohusetundlikkus
• toiduhügieeni ja enesekontrolli tundmine ja selle järgimine
• eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasemel

Pakume tööd mainekaima kaubamärgiga ettevõttes huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd, kus lähimateks kolleegideks on köögi personal ja kohviku juhataja.

Töö toimub graafiku alusel aadressil Pikk tn 16, Tallinn

Väljavõte soodustustest, mida oma töötajatele pakume:
• toetused erinevate perekondlike sündmuste puhul
• SportID soodustus ja tervisspordiüritustel osalemiste toetamine
• kultuuriasutuste piletite soodustused jne

Lisainfo: http://www.kalev.eu/maiasmokk/ ja kohviku juhatajalt tel 5264909
Valikuprotsessis hindame kandideerija tausta.

Kandideerida saab ka saates oma CV ja motivatsioonikirja märksõnaga "Kokk" kuni 15. aprillini 2018 aadressile kandidaat(ät)orkla.ee

Lisainfo