2023-08-23 14:48:55

Tehniline sekretär

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pakume lepingulist tööd (vajadusel kaugtööd) tehnilisele sekretärile (technical assistant), kelle töö sisuks on tugifunktsiooni pakkumine korporatiivteenuseid osutavas ettevõttes.
Tehnilise sekretäri ülesanneteks on:
• Telefonikõnedele vastamine ja kõnede suunamine (telefonikõnedele vastamine ja suhtlus klientidega toimub inglise keeles)
• Dokumendihaldus (nii paberkandjal kui ka kliendihaldusprogrammis elektrooniliselt) (kirjad, arved, lepingud)
• Dokumentide tehnilise ja keelelise korrektsuse kontroll
• Firma dokumentatsiooni ja andmebaasi korrashoid
• Projektipõhiste lihtsamate toimingute teostamine
• Ettevõtte töötajate abistamine dokumentide koostamisel
• Postisaadetiste vastuvõtmine ja saatmise korraldamine
• Lihtsamad pangatoimingud
• Dokumentide edastamine notari – ja tõlkebüroodesse, riigiasutustesse ja vajadusel saadetiste kohale viimine ja ära toomine

Ootused kandidaadile

Tööd saab kandidaat, kes vastab kõige enam järgmistele tingimustele

• Oskab täita vastutusrikkaid ülesandeid kiiresti ja täpselt
• Ta on väga hea suhtleja, julge pealehakkamisega ja oma töös järjekindel ja süsteemne
• Oskab planeerida oma aega ning seada prioriteete
• Tal on hea suhtlemis- ja väljendusoskus, oskus oma seisukohti põhjendada
• Tal on otsustus- ja vastutusvõime ning võime töötada iseseisvalt

Kasuks tuleb

Vene keele oskus vähemalt tasemel B2
Administratiivse töö või dokumendihalduse korraldamise kogemus

• Huvitavat ja intensiivset tööd kiiresti arenevas ja ambitsioonikas ettevõttes
• Varasemalt omandatud teadmiste mitmekülgset rakendust
• Motiveerivat tasu
• Kaugtööd ja osalise tööajaga töötamise võimalust
• Võimalust areneda professionaalses meeskonnas läbi mitmekülgsete tööülesannete
• Koolitusvõimalust ning toetust professionaalse meeskonna poolt