2023-08-23 14:48:55

Sushikokk / Суши повар

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda toredat täiendust. Koka peamisteks tööülesanneteks on maitsvate ning kvaliteetsete toitude valmistamine vastavalt kalkulatsioonidele ja menüüle, töökoha korrashoid

Tondi Sushi Shop расположенный в Таллинне по адресу Tammsaare tee 62, предлагает работу ответственному и честному суши-повару с минимальным опытом работы 6 месяцев.

Ootused kandidaadile

*töökogemus selles valdkonnas vähemalt üks aasta
*usaldusväärsus, positiivsus, korrektsus

*честность и ответственность
* быстро и качественно выполнять свою часть работы в общем ритме

Ettevõte pakub

*korraliku palgaga huvitavat tööd
*kaasaaegne ja mugav töökoht
*nooruslikku ja energilist töökeskkonda

*стабильную зарплату
*современное и удобное рабочее место
*гибкий график
*дружный и веселый коллектив
*возможность по новому посмотреть на процесс приготовления и реализации суши

Lisainfo

+372 537 35 094
Андрей Музыченко