2023-08-23 14:48:55

Operatiivvalve brigaadi elektrikut (OVB)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sinu põhitööks on:
Erakorraliste ülevaatuste ja rikketööde likvideerimise teostamine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult:
* vähemalt elektrialast kutseharidust või selle omandamist;
* eelnevat erialast töökogemust;
* lülitamisõigusi Elektrilevi OÜ madal- ja keskpingevõrkudes;
* eesti keele oskust kesktasemel;
* füüsilist vastupidavust;
* täpsust ja kohusetundlikkust;
* iseseisvust ja initsiatiivikust;
* kõrguses töötamise võimet;
* tehniliste jooniste lugemise oskust;
* head suhtlemisoskust töörühma tasandil;
* valmisolekut töötada ka väljaspool tööaega;
* B-kategooria juhiluba.

Kasuks tuleb:
* C ja E kategooria juhiluba;
* pädevustunnistus;
* vene keele oskus;
* pingealuste tööde õigused Elektrilevi OÜ madalpinge paigaldises.

Meie omalt poolt pakume huvitavat ja mitmekülgset tööd professionaalses ja edumeelses meeskonnas, häid arenguvõimalusi ja töötulemustest sõltuvat tasupaketti.

Kandideerimiseks saada palun oma CV koos kaaskirjaga hiljemalt 31.12.2017
Täiendavatele küsimustele vastab Põhja piirkonna juhataja Veiko Natus tel: 5111360