2023-08-23 14:48:55

Tarkvaraarendaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Eesti üks vanemaid IT firmasid otsib seoses töökoormuse suurenemisega oma meeskonda tarkvaraarendajat, kes tunneks erinevaid tarkvara arenduse tehnoloogiaid ning kelle igapäevaseks tööülesandeks oleks osalemine suurtes arendusprojektides. Pakume huvitavat, arendavat ja mitmekülgset tööd, kus Sul on võimalik osaleda väga paljude infosüsteemide loomisel ja arendamisel. Meie meeskond arendab igapäevaselt rohkem kui 25-t infosüsteemi, seega ei saa töö meie meeskonnas kunagi igav olema. Kandideerimisel tuleb kasuks Symfony raamistiku tundmine, tehniline loovus ja tugev keskendumisvõime.

Kõikidelt kandidaatidelt ootame ka motivatsioonikirja koos palgasooviga.

Ootused kandidaadile

• Erinevate tarkvara arenduse tehnoloogiate tundmine (PHP, HTML, JavaScript)
• Programeerimisalane töökogemus vähemalt 2 aastat
• Loogiline, algoritmiline ja analüütiline mõtlemine
• PostgreSQL ja MySQL andmebaaside tundmine

Kasuks tuleb:
• Veebirakendusraamistiku Symfony tundmine
• Hea keskendumisvõime
• Tehniline loovus

Ettevõte pakub

• Huvitavat ja arendavat tööd
• Osalemine väga suurte ja rahvusvaheliste infosüsteemide loomisel
• Sõbralikku ja abivalmis meeskonda, ühisüritusi
• Õiglast töötasu
• Suuri arenguvõimalusi