2023-08-23 14:48:55

Kvaliteeditehnik (Jüri)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

- Sissetuleva ja väljuva kauba kontroll
- Kontrollmõõtmiste teostamine
- Statistiliste andmete arhiveerimine
- Tootmistöötajate abistamine kvaliteedi probleemide lahendamisel

- Контроль прихоодящей и исходящей продукции
- Проведение контрольных измерений
- Архивирование статистических данных
- Помощь производственным работникам в решении проблем с качеством продукции

Ootused kandidaadile

- Algteadmised jooniste lugemisest
- Vene keele oskus
- Kokkupuude tootmisega
- Kohusetundlikkus, täpsus

- Начальные знания чтения чертежей
- Опыт на производстве
- Внимательность, точность

Sind ootavad abivalmid kolleegid, kellega on meeldiv koos töötada. Töö on vahetustega, mis jätab sulle võimaluse tegeleda oma hobide ja perega. Pakume sportimissoodustust, palgakokkulepetest kinnipidamist, tasuta vormiriietust sh jalanõud, stabiilset töökohta - meie tooted tagavad pikaajalised kliendisuhted, mis tagavad meie töötajatele pikaajalise ja kindla sissetuleku, bussitransporti Tallinn - Jüri - Tallinn.

Тебя ждут внимательные и отзывчивые коллеги, с которыми приятно работать. Работа в 2 смены, что позволит заниматься любимым делом и уделять время семье. Cоблюдаем договоренности об оплате.
Предлагаем бесплатную рабочую форму и обувь, льготу на спорт, стабильное место работы - наши изделия обеспечивают долгосрочные отношения с клиентами, которые обеспечивают долгосрочный и стабильный доход для наших сотрудников, транспорт Tallinn - Jüri - Tallinn.