Kelner/Ettekandja VIP1

Restoran MOON

Tööpakkumise number

506117

Töö kirjeldus

* Klientide igapäevane meeldiv, sõbralik ning kiire teenindus
* Olla külalistega lahke, abivalmis ja vastutulelik
* Võtta toidu- ja joogitellimusi, täita tellimused esimesel võimalusel, kassasüsteemiga töötamine, jookide serveerimine, korrektsete arvete tegemine ja esitamine
* Töövahendite ja kauba tellimused
* Töökoha korrashoid ja puhtus
* Hoolimine oma meeskonnast ja olles ise hea meeskonnaliige.

Nõudmised kandidaadile

* Põhieeldus on see, et sulle MEELDIB teha teenindaja tööd
* Oled suhtlemises inimestega vaba ning rõõmsameelne ja suhtud inimestesse ning ellu positiivselt :)
* Omad varasemat töökogemust restoranis või kohvikus teenindajana
* Saad töötada vabalt TÄISKOHAGA (NB!)
* Võiksid osata 2 võõrkeelt (eriti kasuks tuleb vene ja inglise keel)
* Oled oma tegevuses kohusetundlik, täpne ja kiire
* Oled aus enda, maailma ja teiste inimeste suhtes
* Lõpetuseks ja korduseks:
Oled avatud ja positiivne inimene, kes tahab liituda tööka meeskonnaga!

Ettevõte pakub

NB! EI PAKU HOOAJALIST TÖÖD! Otsime pikaajalist töösuhet :)
* Töökohta heas ja toredas ja üksteisest hoolivas meeskonnas
* Töökohta konkurentsivõimelises restoranis
* Igakuist fikseeritud töötasu
* Täiskohaga tööd graafiku alusel
* Arenemise ja õppimise võimalust - kui ise tunned, et tahad areneda või arvad, et endal vajab miski arendamist.
* NB! Pole sobiv töö alaealistele kuna töötamine alkoholiga!

Asukoht:
Tallinn
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. detsember 2017
Kuulutus sisestati:
10. november 2017
Soovin kandideerida

Kelner/Ettekandja

Restoran Moon on meie meelest üks vahva söögikoht, mis on Kalamajas tegutsenud pea 8.aastat. Usume, et armastus käib kõhu kaudu :) ning Mooni pakume oma külalistele vene kööki modenses võtmes!
Meie, kui peremehed peame kõige olulisemaks ausust oma külaliste,
oma töötajate ja iseenda vastu. Sellest lähtume ka oma igapäevastes toimetustes!

Oma külastajaid hindame kõrgelt ning soovime neile ikka ja alati pakkuda
head elamust nii köögi kui ka teeninduse poolelt! Meie märksõnadeks on
lihtsus, ausus ja sõbralikkus!!!

Vaatan ettevõtte profiili