2023-08-23 14:48:55

Elektrik Rootsi

CVKeskus.ee klient
2600 - 3100 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Pakume tööd kogenud elektrikele Rootsis Stockholmis. Töö sisuks montaazi ja installatsioonitööd uutes kortermajades, lülitite, valgustite, pistikute paigaldamine. Töö algab novembris. Tööaeg argipäeviti kl 07.00 - 15.30. Tööleping Rootsi firmaga. Maksud makstakse Rootsi. Tööriided, tööriistad ja elukoht firma poolt. Elukoha üür u 300 eur/kuus. Firma aitab asjaajamisel.

Ootused kandidaadile

Elektriku haridus
Eelnev elektritööde kogemus
Jooniste ja mõõtude lugemise oskus
Inglise keele oskus
Eesti või mõne muu EU riigi kodakondsus

Ettevõte pakub

Ametlik tööleping Rootsi firmaga
Rootsi maksud u 30%
Palk 2600 - 3100 eurot kuus, vastavalt kogemusele ja oskustele
Firma poolt ühistranspordi kuukaart Stockholmis tasuta
Tööriided, tööriistad ja elamispind olemas. Üür u 300 eur kuus.
Firma aitab asjaajamisel.

Lisainfo

Kandideerimiseks palun saatke oma CV läbi CV keskuse. Eelistame ingliskeelseid CV-sid. Enne saatmist vaadake üle, et teie CV on uuendatud ja telefoni nr ning e-mail on õiged, muidu ei ole võimalik teiega ühendust võtta. Lisainfo töö kohta telefoni teel nr 5234535 argipäeviti kl 10-16.