Tööpakkumise number

503085

Töö kirjeldus

Metallkonstruktsioonide monteerimine jooniste järgi.

Nõudmised kandidaadile

Kohusetundlikkus, täpsus ja korrektsus
Valmisolek meeskonnatööks.

Ettevõte pakub

• Töökogemust hea tehnoloogilise baasiga ettevõttes
• Eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
• Huvitavat ja vastutusrikast tööd
• Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Tööasukoht: Tallinnast 40 km kaugusel Kehras.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. detsember 2017
Kuulutus sisestati:
6. november 2017
Soovin kandideerida

Monteerija

Multimek Baltic OÜ

Multimek Baltic OÜ on asutatud 2012 aastal ning asub Eestis, Tallinnast 40 km kaugusel Kehras. Ettevõttes töötab hetkel 42 spetsialisti. Multimek Baltic OÜ tegutseb 7500 ruutmeetrises kaasaegses tootmishoones, kus ka suure mõõtmeliste detailide valmistamine on võimalik.

Meie tugevuseks on eelkõige keskmise mõõtmeliste teraskonstruktsioonide valmistamine. Pakume teraslehtede gaasilõikust, painutust ja keevitust. Vajadusel valmistame tooted algusest lõpuni koos kokkupaneku ja pinnakäsitlusega. Oma tegevuses järgime alati kvaliteeti, täpset tarneaega ja paindlikku hinnakujundust.

Vaatan ettevõtte profiili