VANEM KAUBANDUSSPETSIALIST / СТАРШИЙ КОММЕРЧЕСКИЙ СПЕЦИАЛИСТ

CVKeskus.ee klient
Kuni 1300 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

• Klientidega professionaalsete suhete loomine ja arendamine
• Osakonna juhtimine
• Maksumuse arvutus
• Firma tegevuse analüüs
• Veodokumentatsiooni vormistamine ja töötlemine
• Majandusaruandluse koostamine

Описание работы:
• Работа с клиентами
• Управление отделом 3-5 человек.
• Расчёт себестоимости.
• Анализ деятельности фирмы.
• Оформление и обработка грузовых документов.
• Составление экономическими отчетов по грузо-переработке.

Ootused kandidaadile

• Kõrgharidus (kaubandus-, majandus- või haldusjuhtimise valdkonnas)
• Sobival kandidaadil on eelnev müügitöökogemus vähemalt 3 .a.
• Väga hea vene keele oskus ja eesti keele vähemalt B1 tasemel, kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasandil.
• Osakonna juhtimise kogemus
• Hea arvuti kasutamise oskus (sh Excel)
• Lojaalsus Tööandja poole
• Täpsus

Vajalikud teadmised:
• Maksu- ja Tolliameti korraldus vabatsooni tegutsemisest
• Kauba vabatsooni paigutamine ja vabatsoonist väljatoimetamine
• Toimingud vabatsoonis ladustatud kaubaga
• INCOTERMS

Требования к кандидату:
• Высшее образование в одном из направлений: коммерция; экономика; управление; финансы.
• Владение языками: русский + эстонский В1; английский (желательно, но необязательно).
• Опыт работы в данном направлении не менее 3 лет.
• Опыт управления отделом 3-5 человек.
• Знание и умение пользоваться компьютером и программами, необходимыми для работы.
• Общение с Клиентами.
• Лояльность работодателю.
• Пунктуальность.

Необходимые знания:
• Распоряжение Налогово-Таможенного Департамента о деятельности в свободно-таможенной зоне.
• Правил приёма/выдачи груза на/со склада и ведение учёта движения грузов в свободной-таможенной зоне.
• Правил и норм хранения грузов и их свойств.
• INCOTERMS.

Ettevõte pakub

• Töö asukoht Muuga sadamas
• 08.00-16.45 / Esmaspäevast reedeni
• Töötasu kuni 1300.- eur + % tulemustest

Условия работы:
• Место работы в порту Мууга.
• 08:00-16:45 / Пон-Пятница.
• Зарплата: до 1300 евро/месяц + % от продаж.