2023-08-23 14:48:55

TOOTE VALMISTAJA

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Ootame käsitöökommide valmistajate meeskonnaga liituma TOOTE VALMISTAJAT, kelle peamiseks ülesandeks on toodete ja pooltoodete valmistamine käsitsi.

Ootused kandidaadile

- kutse- või keskeriharidus kondiitri või pagar-kondiitri erialal või selle omandamine
- tahe ja valmisolek sisuliseks väljaõppeks ja arenguks töökohal
- järjekindlus, kohusetunne ja korrektsus
- eesti keele ja/või vene keele oskus suhtlemistasemel

Ettevõte pakub

- väljaõpet töökohal
- töötasu, mis koosneb põhipalgast ja tükitöö tasust
- tööd esmaspäevast reedeni, hommikuses töövahetuses kell 6:30 – 15:00, pikkusega 8 tundi
- mugavat transporti Tallinnast (kesklinnast , Mustamäelt, Lasnamäelt) tööle Jürisse ja tagasi
- toitlustust sh lõunasupp tasuta

Oleme loonud võimaluse jõusaali, sauna kasutamiseks meie majas; Osaleda saab erinevatel firmaspordimängudel või rahvaspordiüritustel. Pakume töötajatele 3 tasuta massaaži aastas, ühiseid üritusi ja soodustusi perekondlike sündmuste puhul jpm.

Lisainfo

Toote valmistaja vahetuks juhiks on tootmisüksuse juht ning tema lähimateks kaastöötajateks on teised toote valmistajad.

Kandideerida on võimalik ka CV-Keskuse väliselt, saates oma CV aadressile kandidaat(ät)kalev.ee märksõnaga "Toote valmistaja".
Täiendav info personalipartner Taimi Kangurilt tel 687 7738.