2023-08-23 14:48:55

CE - KATEGOORIA AUTOJUHT EU sisetööle

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

•Pakume tööd CE kategooria autojuhile / EU sisetöö( külmikute vedu algusega Lübeck- Belgia,Holland,Prantsusmaa,Hispaania, Itaalia,Šveits)

Ootused kandidaadile

• CE-kategooria juhilubade olemasolu
• Ametikoolituse ja digikaardi olemasolu
• ADR tunnistus ( ADR tunnistuse puudumisel koolituse võimalus)
• Töökogemus rahvusvalise autojuhina vähemalt 1 aasta
• Autojuhi töö ja puhkeaja seaduse tundmine
• Eelnev töökogemus külmik poolhaagisega töötamisel
• Iseseisvus,mõtlemisoskus,lojaalsus,täpsus ja korrektsus
• Soovi ja kutsumust töötada rahvusvalise autojuhina
• Elementaarne arvuti kasutamise oskus
• Võõrkeelte oskus
• Karsked eluviisid
• Võimalus viibida lähetuses 8 nädalat

Ettevõte pakub

•Korralik töötasu
• Sõbralikku töökollektiivi
• Kaasaegseid töövahendeid
• Tööle asumise aeg- kokkuleppel
• Töötasu- kokkuleppel
• Tööaeg- täistööaeg,vahetustega
• Nõutud keeled- eesti,inglise ja vene keel
Lisainformatsioon telefonil : Taavi 5178262