2023-08-23 14:48:55

Kokk

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

 Toiduainete ettevalmistamine ning toitude valmistamine vastavalt menüüle
 Köögi korrashoidmine
 Köögitöö korraldamine – tellitud kauba vastuvõtmine, kvaliteedi kontrollimine
 Tervisekaitsenõuete järgimine

Работа в соответствии с должностными обязанностями ( приготовление пищи, заказ товара, проведение инвентаризации, соблюдение правил гигиены).

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus, toiduvalmistamise oskus, kohusetundlikkus, ausus ja kohusetundlikkus, hea suhtlemisoskus, valmisolek töötada graafiku alusel, vastutustunne ja korrektsus

Высокая работаспособность, желание учиться новому, умение работать в коллективе, самостоятельность, ответственность, стрессоустойчивость, креативность, опрятность, пунктуальность.

Ettevõte pakub

Tööle vastavat tasu
Kaasaegset töökeskkonda
Kindlat töögraafikut
Meeldivat kollektiivi

Дружный коллектив, возможность научиться чему то новому или проявить себя и удивить гостей ресторана новыми блюдами. Конкурентно способную заработную плату учитывая опыт и навыки работы.