2023-08-23 14:48:55

Keevitaja-koostaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Wellpack Oy otsib mig/mag keevitajaid. Pakume Metalliliidu
nöuetele vastavat palka ja köik seaduslikud maksud. Aitame majutuses ja tööriiete hankimisega.
Aitame maksuameti ja soome isikukoodi saamisega.

Wellpack Oy otsib 20 MIG/MAG keevitajat

keevitajaid Soome tehastesse. Helsinkist 100 km Lahti

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil PEAB OLEMA:

Keevitamise töökogemus min. 2 aastat; jooniste lugemis oskus,kasuks tuleb sertifikaat ja soomekeele oskus.(keevitus test a7 õmblus)
oluline on EU passi/kodakondsuse olemasolu või tööluba Soome;. CV SAATA EESTI VOI INGLISKEELNE

Ettevõte pakub

-Tööleping Soome firmaga
-Töötasu Soome (Metalliala TES)
- elamispinna vöimalus firma korteris
- valmis olla ületööks(50% ja 100% makstakse)
- töö on pikaajaline ja stabiilne
Töö on kahes vahetuses ja tunnihinna läbirääkimine otse tehases esitata oma palga soov tunnis + vahetuslisa(1,15 €)

Lisainfo

Asukoht on Soomes Kontaktnumber: +358 40162 9966. Räägime eesti keelt! Helista ja küsi lisainfot! +358 40055 1779 suomenkiellä or in english Saada cv inglise keeles priit(at)wellpack.fi Kontaktnumber: +358 40162 9966 Räägime eesti keelt! Helista ja küsi lisainfot!