2023-08-23 14:48:55

TOOTMISSEADMETE ELEKTRIK-AUTOMAATIK

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Meie tööka ja toreda meeskonnaga on oodatud liituma
Kelle tööülesandeks on tehase tootmisseadmete elektri- ja automaatikasüsteemide korrashoiu teostamine:
- Rikete kõrvaldamine, plaanilised hooldused, parendused
- Tööks vajalike varuosade, tarvikute, kulumaterjalide hankimine
- Raportite sisestamine ettevõtte infosüsteemi

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
 - Keskeriharidus tehnikavaldkonnas
 - Sisetööde elektriku ja/või automaatiku kutsekvalifikatsioon
 - Baasteadmised ja oskused programmeeritavate loogikakontrollerite valdkonnas
 - Teadmised seadmete korrashoiust, mehaanikast,pneumaatikast, hüdraulikast, elektrotehnikast, tööstusautomaatikast
 - Arvutikasutamise oskus
 - Eesti keele oskus kõnes ja kirjas
 - Inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
 - Hea suhtlemisoskus, valmidus meeskonnatööks
 - Korrektsus, kohusetundlikkus ja usaldusväärsus
 - Valmisolek vahetustega tööks (päevased)

Ettevõte pakub

Meie pakume:
 - Kindlat ja tasuvat tööd rahvusvahelises ettevõttes
 - Kaasaegseid töötingimusi- ja vahendeid
 - Sõbralikku ja toetavat meeskonda
 - Ettevõtte poolt toetatud sportimise võimalusi ning ühisüritusi
Lisainfo tel: 5204786 , Helina Adson