2023-08-23 14:48:55

Müügisekretär

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

SINU ÜLESANNETEKS on tellimuste vastuvõtmine klientidelt, ostutellimuste kinnitamine ja haldamine ning vajaliku info edastamine tootmisele. Lisaks tuleb korraldada tellimuste transport ning oskuslikult lahendada tekkinud kliendiprobleemid.
Müügisekretär toetab oma tööga müügijuhti ja müügiassistenti.

Ootused kandidaadile

OOTAME SINULT avatud, sõbralikku suhtlemist ning väga head väljendusoskust eesti ja inglise keeles nii kõnes kui kirjas. Sobiv kandidaat on varasema müügi-, logistika- või teeninduskogemusega, oskab kiirelt leida sobivad lahendused, ei lase end heidutada pingelistel olukordadel ja on vilunud arvutikasutaja. Töös on olulised korrektsus, süsteemsus ja vastutustundlikkus.

PAKUME SULLE vaheldusrikast tööd esmaspäevast reedeni 8.00-17.00. Sind toetab ja juhendab tore ja professionaalne meeskond. Töö pakub võimalusi rahvusvaheliseks suhtlemiseks ning tasu on motiveeriv.
Töö asukoht on Räpinas.