2023-08-23 14:48:55

Betoonelementide tehase tööline

CVKeskus.ee klient
13 - 16 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Pakume tööd varasema kogemusega betoonelementide tehase töölistele Soomes. Vajame mitut inimest. Töö sisuks on jooniste järgi betoonelementide valmistamine algusest lõpuni. Töö algab kohe kui sobivad kandidaadid olemas. Tööleping Soome firmaga. Firma poolt tööriided ja elamispind.

Ootused kandidaadile

Eelnev betoonitöö kogemus vähemalt 3 aastat
Jooniste ja mõõtude lugemise oskus
Soome või inglise keele oskus
Tööturvakaart
Eesti või mõne muu EU riigi kodakondsus
Kasuks tuleb varasem töökogemus välismaal ja oma auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

Ametlik tööleping Soome firmaga, maksud makstakse Soome
Palk 13-16 eurot tunnis bruto.
Firma poolt on tööriided ja elamispind. Üür u 300 eur/ kuus.
Transport Eestist Soome ja tagasi on töötaja enda kulul

Lisainfo

Kandideerimiseks palun saatke oma CV läbi CV keskuse. Enne saatmist vaadake üle, et teie CV on uuendatud ja telefoni nr ning e-mail on õiged, muidu ei ole võimalik teiega ühendust võtta. Lisainfo töö kohta telefoni teel nr 5234535 argipäeviti kl 10-16.