2023-08-23 14:48:55

Metoodik

CVKeskus.ee klient
Kuni 900 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:
*Tallinna Botaanikaaia põhiülesannete täitmist võimaldavate teavikute kogumine, süstematiseerimine ja haldamine botaanikaaia raamatukogus;
*ekskursioonide juhtimine eesti ja inglise keeles avamaal, kasvuhoonetes ja looduse-õpperadadel;
*osalemine loodusharidustöös, keskkonnahariduslike projektide taotlemisel ja elluviimisel ning keskkonnauuringutes;
*loodus- ja keskkonnahariduslike artiklite jm väljaannete koostamine või nende koostamisel osalemine.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
*suuline ning kirjalik väljendusoskus ning planeerimisoskus;
*analüüsi- ja üldistusvõime, eneseväljendusoskus nii kõnes kui kirjas, hea pingetaluvus, organiseerimis- ja koordineerimisoskus.

Nõutud haridus: loodusteaduslik või sellega seonduv kõrgharidus või selle omandamine.
Nõutud keeled: eesti (kõrgtasemel), inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas.
Nõutud töökogemus: vähemalt 2 aastat

CV koos motivatsioonikirjaga saata hiljemalt 30.06.2017.

Pakume võimalust panustada Eesti suurima botaanikaaia arendusse, eneseteostust ning toetavaid kolleege.

Tööle asumise aeg: kokkuleppel

Lisainfo

Lisainfo telefonil 6062 680