2023-08-23 14:48:55

Pakkija (tootmisliinil)

CVKeskus.ee klient
Alates 4.12 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Plastiktoodete pakkimine ja etikeerimine ning toodangu jooksev kvaliteedikontroll.
Основной работой является упаковка и этикетирование пластиковой продукции, а также текущий контроль качества продукции.

Ootused kandidaadile

• kohusetundlikkust, täpsust ja kiirust tööülesannete täitmisel
• rutiinitaluvust ja korraarmastust
• head füüsilist vastupidavust
• koostöövalmidust ja sobivust tööks meeskonnas

• graafikuga tööd – 2 päeva (8:00-20:00), 2 ööd (20:00-8:00), 4 päeva vaba
/работа по графику – 2 дня (8:00-20:00), 2 ночи (20:00-8:00), 4 дня свободны/
• tasuta transporti marsuudil Kadaka Selver - Haabersti ring - Rannamõisa tee – Tabasalu – Greineri tehas
/бесплатный транспорт по маршруту Kadaka Selver - Haabersti ring - Rannamõisa tee – Tabasalu – завод Greiner/
• keskmist netotöötasu alates 560 € kuus - sisaldab lisatasu öötöö ja hea töö eest
/cредняя неттозарплата в месяц 560 € -включает премию и оплату за ночную работу/
• tööriietust ja isikukaitsevahendeid
• püsivat ja stabiilset tööd
• arenemisvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes
• väljaõpet ja täiendkoolitusi
• ühisüritusi

LISAINFO:
• töökoht asub Tabasalust ca 4 km kaugusel Tammi tee 42, Rannamõisa küla, Harku vald, Harjumaa
/рабочее место находится примерно в 4 km от Табасалу, по адресу Tammi tee 42, Rannamõisa küla, Harku vald, Harjumaa/
• töö toimub keskmiselt mürarikkamas keskkonnas, vajalik kasutada kuulmiskaitsevahendeid
/работа проходит в шумной среде, необходимо использование средств защиты слуха/
• tööle asumine esimesel võimalusel, võimalik eelnevalt tööga tutvuda
/приступать к работе при первой возможности, возможно предварительное ознакомление с работой/

NB! Ühendust võtame ainult sobivate kandidaatidega