2023-08-23 14:48:55

PESUKOJA TÖÖTAJA

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Ootame oma pesukoja meeskonnaga liituma PESUKOJA TÖÖTAJAT,
kelle põhiülesandeks on sanitaarriiete vastuvõtmine, sorteerimine, pesemine, kuivatamine, triikimine, väikesemahuliste õmblus- ja parandustööde teostamine.

Tööaeg kell 8.00 - 16.30.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on hoolas, täpne, puhtust armastav ja kohusetundlik.
Tööle kandideerimisel on eeliseks varasem sarnase töö või puhastusteenindaja töökogemus.

Ettevõte pakub

Pakume tööd armastatuima kaubamärgiga ettevõttes:
- täistööajaga tööd esmaspäevast reedeni
- tasuta transporti Tallinnast (kesklinnast ja Lasnamäelt) tööle Jürisse ja tagasi
- kaasaegset töökeskkonda

Väljavõte soodustustest, mida Kalev oma töötajatele pakub:
- toetused erinevate perekondlike sündmuste puhul
- ettevõtte spordisaali kasutamine ja tervisspordiüritustel osalemiste toetamine
- Orkla aktsiate ostmine 1xaastas olulise allahindlusega - viimastel aastatel -30%, mille eest on võimalus tasuda järgmise aasta jooksul osade kaupa töötasust mahaarvamisega.
- uute toodete degusteerimine
- kultuuriasutuste piletite soodustused
- bensiinikaardi soodustused jne

Lisainfo

Lisainfo Pesukoja töötaja vahetuks juhiks on pesukoja meister ning tema lähimateks kaastöötajateks on pesukoja töötajad. Kandideerida on võimalik ka CV-Keskuse väliselt saates oma kaaskirja ja CV aadressile kandidaat(ät)kalev.eu, märksõna "Pesukoja töötaja".