2023-08-23 14:48:55

Assistent

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

 * klientide broneeringute ja infopäringute haldamine (sh klientide kõnedele, meilidele vastamine eesti, soome ja inglise keeles)
* külastajate soe vastuvõtt
* müügitoodete soovitamine, müümine ja tellimine
* töögraafikute haldamine, juhi abistamine jooksvates küsimustes
* heakorra ja puhtuse tagamine, vajalike tarvikute tellimine
* igapäevane kassa haldamine

Administraator on kui salongi perenaine, kes vastutab töö igapäevase sujuva toimimise eest.

Ootused kandidaadile

* head eesti, soome ja inglise keele oskust kõnes ja kirjas
* vene keele oskus tuleb kasuks
* arvuti kasutamise oskus heal tasemel
* head organiseerimisvõimet
* esinduslikku ja korrektset välimust
* ausust, täpsust ja korrektsust
* kiiret kohanemis-ja õppimisvõimet
* head suhtlemisoskust ja rõõmsameelsust
* positiivset suhtumist töösse, klientidesse ja meeskonnakaaslastesse

Ettevõte pakub

* meeldivat kollektiivi
* töötulemustest sõltuvat töötasu (kuutasu+müügipreemia)
* soodustusi iluteenustele ja toodetele
* töökohta Tallinna kesklinnas
* huvitavat ja suhtlemisrikast tööd

Lisainfo

Pakume paindlikku töögraafikut osalise tööajaga või enamat, vastavalt kokkuleppele.
Tööaja algus esimesel võimalusel.