2023-08-23 14:48:55

Ventilatsioonilukksepp

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Anle Ehitus OÜ otsib oma meeskonda inimesi kes vastavad meie ettevõtte töö iseloomule.
Tööde teostamine üle Eesti.

Ootused kandidaadile

- Eelnev töökogemus nõutud alal.
- Tehniliste jooniste lugemisoskus.
- Kiiretel perioodidel tuleb töötada väljaspool tööaega.
- Palju lähetusi, st. töötamist väljaspool Tallinna.
- Töö on väga liikuv. Esineb töönädalaid kus meeskond on nädalaid tööl erinevates linnades ning ööd veedetakse erinevates majutusasutustes
- Vahel tuleb ronida filtrite, punkrite, torude sees. Seega ei tohi olla klaustrofoobik.
- Tihti tuleb ronida mööda konstruktsioone, töötada tõstukiga. Töötaja ei tohi karta kõrgust. Tööandja poolt kõrgtöödeks vajaminev varustus.
- Tööstusventilatsiooni süsteemide paigaldus ja hooldus võib olla vahel tolmune ja väga must töö. Tööle ei sobi inimene kellel on allergiaid.
- Hea füüsiline vorm on äärmiselt oluline, sest päevas on vaja kümneid kordi redelist üles-alla käia.
- B-kategooria juhiluba.
- Eesti keele oskus kõnes ja kirjas. Kasuks tuleb vene ja inglise keel.
- Ootame eesti keelseid CV-sid

Ettevõte pakub

- Pakume raske töö eest keskmiselt kõrgemat töötasu.
- Võimalust eneseteostuseks.
- Tööalaseid täiendkoolitusi.
- Abivalmis ja sõbralikku meeskonda.