2023-08-23 14:48:55

Klienditeenindaja Raekoja jäätisekioskisse

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sinu peamine ülesanne on kohviku klientide rõõmsameelne teenindamine:
- jäätise, jäätisekokteilide, kohvijookide ning saiakeste müük
- tellimuste võtmine, toodete serveerimine, sh kuumade jookide valmistamine
- kohviku korrashoid
- kauba paigutamine kohviku vitriini
- kaubavarude jälgimine

Pakume tööd tähtajalise (15.04-30.09) lepinguga.

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerima, kui Sulle on omane:
- eesti keele ladus oskus, kasuks tuleb inglise, soome ja vene keele oskus
- siiras ja soe, kiire ja professionaalne teenindus
- iseseisvus, vastutus- ja kohusetunne
- korrektne ja hoolitsetud välimus ning vanust 18-60a.
- vähemalt keskharidus
- eeliseks varasem töökogemus klienditeenindajana või aktiivses müügitöös

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist töötasu.
Sõbralikku ning meeldivat kollektiivi.
Töö toimub vahetustega Raekoja jäätisekioskis Tallinna Vanalinnas, mis avatud E-P

Lisainfo

Ühendust võtame vaid meile sobivate kandideerijatega.