2023-08-23 14:48:55

PL/SQLi arendajat

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime energiavaldkonnast ning kliendile suunatud lahendustest huvitatud arendajat, kes suudab tootearengu perspektiivist lähtudes meie CRM süsteemile nutikaid lahendusi luua. Eeldame kandidaadilt võimekust programmeerida PL/SQL keeles ning Oracle APEXi keskkonnas.

Sinu pakutavad lahendused on orienteeritud nii era- kui ärikliendile kui ka ettevõtte siseselt klienditeenindajatele. Peaksid olema valmis lahendama järgmisi ülesandeid:
• energiaturgudel vajalike süsteemiintegratsioonide loomine
• finantsraporteerimiseks vajalike päringute koostamine
• kliendi- ja klienditeeninduse kasutajamugavuse parandamine
• mobiilsete lahenduste arendamine

Ootused kandidaadile

• Infotehnoloogia alane kõrg- või kutseharidus
• Vähemalt 2-aastane töökogemus IT-valdkonnas
• Väga heal tasemel Oracle PL/SQL tundmine
• Oracle APEXi keskkonna kasutusoskus
• Hea eesti keele oskus ja inglise keele oskus
• Kohusetunne ja otsustusvõime
• Algatus- ja koostöövõime

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• Konkurentsivõimelist töötasu
• Ülesandeid rahvusvahelistel turgudel
• Enesetäienduse koolitusi
• Energia- ning finantsvaldkonna asjatundjatest koosnevat mõnusat meeskonda
• Osalist kaugtöö võimalust