2023-08-23 14:48:55

Torulukksepp / Сантехник

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Ventilatsioonisüsteemide- ja seadmete väljaehitamine ja paigaldus / Строительство вентиляционных систем и монтаж оборудования
Küttesüsteemide väljaehitus / Строительство систем отопления
Vee- ja kanalisatsioonisüsteemide väljaehitus / Строительство систем водоснабжения и канализации
Materjalide arvestamine ja tellimine / Расчет и заказ материалов

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus ventilatsiooni-, kütte-, vee- ja kanalisatsioonitööde alal vähemalt 1 aasta / Предыдущий опыт работы с системами вентиляции, отопления, водоснабжения и канализации не менее 1 года
Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil / Навыки эстонского и русского языка на уровне общения
Iseseisva töö tegemise oskus / Умение работать самостоятельно
Oskus lugeda jooniseid / Умение читать чертежи
Korrektsus ja kohusetundlikkus / Корректность и обязательность
B-kategooria juhiload / Водительские права категории В

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töötingimusi / Современные условия работы
Konkurentsivõimelist töötasu (tasustamine tunnitöö alusel) / Конкурентная заработная плата (почасовая оплата)