2023-08-23 14:48:55

Elektritööde projektijuht Soome

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Ehitustegevuse igapäevane planeerimine, organiseerimine ja juhtimine ehitusobjektidel;
- Tööde kvaliteedi vastavuse tagamine vastavalt ehitusnormidele, projektdokumentatsioonile;
- Eelarve ja tähtaegade jälgimine;
Tööohutuse korraldamine ehitusplatsil
- Suhtlemine tellija esindaja, järelvalve ning alltöövõtjatega tehnilistes küsimustes;
projektimeeskonna töö koordineerimine, eelarvete koostamine, dokumentatsiooni haldamine
- Teostusdokumentatsiooni koostamise, kogumise ja säilitamise korraldamine.
- Põhiliselt on töö laevadel

Ootused kandidaadile

Elektritööde alane haridus, kogemus
Täpsus, korrektsus
Arvuti kasutamise oskus
Hea organiseerimisvõime
Hea suhtlusoskus
Võime projekti etappe lõpuni läbimõelda
Hea pingetaluvus
analüütiline mõtlemine, tahe meeskonnatööks
Hea soome keele oskus suhtlustasandil
Hea eesti või vene keele oskus kirja- ja kõnekeeles

Kasuks tuleb:
AutoCad või mõne muu projekteerimis tarkvara oskus

Ettevõte pakub

töösuhet stabiilses ettevõttes ja sõbralikku meeskonda
- Kaasaegseid töötingimusi;
- Heal tasemel põhipalka ning motiveerivat tulemustasu;
- Vastutusrikast ja huvitavat tööd;
- Eneseteostusvõimalust