2023-08-23 14:48:55

CAD/CAM programmeerija-tehnoloog

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Torm Metall OÜ on Tartus tegutsev ja kiiresti arenev metallitöötlus ettevõte. Peamiste tegevustena toodetakse erinevaid vabaaja tooteid ning pakutakse mitmekülgset tootmisteenust. Töötleme alumiiniumit, roostevaba- ja süsinikterast. Ettevõttes on kasutusel moodsad tootmisseadmed – toru- ja lehelaserlõikus, vesilõikus, painutus, keevitus, lasermarkeerimine, haaveldamine, pulbervärvimine jne. Suurem osa ettevõtte toodangust eksporditakse. Seoses ettevõtte laienemisega pakume tööd CAD/CAM programmeerija-tehnoloogile.
Kandidaadi tööülesanneteks on:
• CAM programmide valmistamine (detailide joonistamine lõikuspinkidele SolidWorks keskkonnas ja lõikustehnoloogia määramine Bysoft keskkonnas)
• Lõikusprogrammidega koostamine
• Tooteretseptide valmistamine Monitor ERP kekkonnas
• Tehniliste jooniste valmistamine
• Hinnakalkulatsioonide koostamine
• Tootmiseks tellimuste ettevalmistamine
• Andmebaaside korrashoid
• Tootmisprotsesside ja -tehnoloogia analüüsimine, optimeerimine ja efektiivsuse tõstmine
Otsime oma nooruslikku kollektiivi heal tasemel töötajat.

Ootused kandidaadile

• Hea tehniline taip, loogiline ja analüütiline mõtlemine, täpsus, korrektsus, süstemaatilisus, enesedistsipliin, kohusetundlikkus ja vastutusvõimelisus
• Väga hea arvutikasutamisoskus (tabelarvutusprogrammid)
• SolidWorks, Solid Edge või AutoCad tarkvara kasutamise oskus
• Tehniliste jooniste lugemise oskus
• Keskharidus
• Väga hea eesti- ja inglise keele oskus
• Meeskonnatöö oskus
Kasuks tuleb ka varasem töökogemus tootmisettevõttes.

Ettevõte pakub

• Korralikke töövahendeid ja head töökeskkonda
• Võimalust osaleda väga erinevates huvitavates projektides
• Pikaajalist ja stabiilset töösuhet kiiresti arenevas ettevõttes
• Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Kandideerimiseks vajaliku CV ja lühikirjelduse varasematest kogemustest palume saata läbi CV Keskuse portaali.