2023-08-23 14:48:55

Tootearendaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Tootearendaja peamisteks tööülesanneteks on
- eelneva päeva tootangule prooviküpsetuste teostamine ja kvaliteedi hindamine
- tootenäidiste valmistamine ja esitlemine
- tootmiskatsetuste teostamine ja protokollimine
- liini seadistuskaartide vormistamine
- uute toodete materjalikao andmete kogumine normide määramiseks
- toote retseptide sisestamine tootmisprogrammi
- tootekaartide koostamine

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui
- sul on huvi pagari töö vastu
- soovid pagaritööstuse valdkonnas end arendada
- sinu soov on katsetada ja proovida uusi ideid
- oled initsiatiivikas, koostööaldis ning orienteeritud parimatele tulemustele
- valdad inglise keelt vähemalt esmasel suhtlustasandil
- omad toiduainete alast keskeri, kutse- või kõrgharidust (kasuks tuleb pagari eriala suunitlus)

- võimalust areneda ja koguda oskusi ning teadmisi koostöös tehnoloogi ja ettevõtteväliste spetsialistidega Euroopa suurematest pagaritööstusettevõtetest
- vajadusel pakume ettevõtte poolt korterit Võru linnas või sõidukompensatsiooni
- arengut toetavat töökeskkonda ja sõbralikku meeskonda
- konkurentsivõimelist töötasu
- tasuta sportimisvõimalusi Võru spordikeskuses või Väimela veekeskuses;
- ettevõttesiseseid soodustusi
- meeskonnaüritusi

Lisainfo

Kandideerimiseks saada meile palun oma CV koos motivatsioonikirjaga hiljemalt 15. aprilliks 2017
CV ja motivatsioonikirja võib saata ka e-posti aadressil:
personal(at)cristella.ee
Töö asukoht: Pikk 17, Võru
Tööle asumine: niipea kui võimalik
Tööaeg: täistööaeg (8-17; E-R)