2023-08-23 14:48:55

Keevitaja-koostaja

CVKeskus.ee klient
Alates 12 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Wellpack Oy on Soome metalliala renditööjöuga tegelev firma.
Otsime pidevalt oma klentidele kogemustega töötajaid. Pakume Metalliliidu
nöuetele vastavat palka ja köik seaduslikud maksud. Aitame majutuses ja tööriiete hankimisega.
Aitame maksuameti ja soome isikukoodi saamisega.

Wellpack Oy otsib
MIG/MAG

keevitajaid Soome tehastesse. Satamast ainult 40 minuti kaugusel.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil PEAB OLEMA:

Keevitamise töökogemus min. 1-2 aastat;
oluline on EU passi/kodakondsuse olemasolu või tööluba Soome;
soome või inglise keele oskus. CV SAATA EESTI VOI INGLISKEELNE

Ettevõte pakub

-Tööleping Soome firmaga
-Töötasu Soome (Metalliala TES)
- esialgu korteri saamise võimalus
- töö on pikaajaline ja stabiilne
Töö on kahes vahetuses ja brutopalk alates 12 EUROT tunnis + vahetuslisa(1,15 €)

Lisainfo

Asukoht on Soomes Kontaktnumber: +358 40162 9966. Räägime eesti keelt! Helista ja küsi lisainfot! Saada cv inglise keeles wellpackoy(at)gmail.com Kontaktnumber: +358 40162 9966 Räägime eesti keelt! Helista ja küsi lisainfot!