2023-08-23 14:48:55

Kaugsõidu CE kategooria autojuht

CVKeskus.ee klient
2000 - 3100 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Flameko OÜ pakub tööd sisetööde autojuhile. Töö toimub Euroopas. Vahetuste pikkuse lepime iga juhiga personaalselt kokku arvestades soove ja võimalusi. Sõiduvahendiks on meil Volvod või DAF'id, kõige vanem auto on aasta ja mõni kuu vana, seega kõik autod on uued ja hästi varustatud! Igal juhil on oma auto, seega autosid vahetama ei pea. Enamasti kõik vahetused käivad suure autoga, ehk siis alustad suurega kodust ja lõpetad sama autoga kodus.

Ootused kandidaadile

Sobival juhil peavad olema kõik dokumendid korras ning kehtivad, lisaks on soovituslik ADR olemasolu.

Kuna Flameko eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset teenust siis ootame oma ridadesse ka vaid korralikke töötajaid.

Eeldame valmidust asuda iseseisvalt tööle ning oma tööga kvaliteetselt hakkama saada.

Ps. Antud töö ei sobi algajatele!!!

Pakume palju ja kindlat tööd, kindlat palka kokkulepitud ajal ning koos kõikide maksudega, ehk ametlikult. Korralike töövahendeid ning autosid, sõbralikku ning toetavat kollektiivi kindlalt edasi arenevas firmas. Headele juhtidele head palka!

Palka pakume Eesti keskmiselt kuid anname igale mehele võimaluse teenida lisaks palgale kuni 20% preemiat vastavalt sõidutulemustele (säästlik sõiduviis). Seega on võimalik teenida igapäevaselt 65 kuni 80 igal tööl oldud kalendripäevas. Keskmiseks kujuneb 70 kuni 75 päevas.

www.flameko.ee