2023-08-23 14:48:55

SALON+ KAUPLUS SALONGI JUHATAJA

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

salon+ salongikett võtab tööle suures kaubanduskeskuses edukalt tegutseva kauplus salongi JUHATAJA, kes lisaks meeskonna juhtimisele töötab ise ka müügikonsultandina! Sinu töö- ja vastusvaldkonna hulka kuulub: * Juhatajana enam kui 15 liikmelise meeskonna igapäevase töö juhtimine, koordineerimine ja ladusa klienditeeninduse tagamine * salongi personali juhtimine, arendamine, töötajate koolitamine toodete ja teenindusvallas * töö- ja puhkusegraafikute koostamine, * salon+ standarditest lähtuva klienditeeninduse tagamine salongi kauplust ja juuksurit külastavatele klientidele * salongi tegevust puudutava aruandluse koostamine (müük, teenus, töötajate tulemuste kvalitatiivsed näitajad jms) * Müügikonsultandina professionaalne klienditeenindus, konsultatiivne müük (kliendi vajaduste väljaselgitamine ning vajadustest lähtuv nõuandlik müük) * Müügisaali korrashoidmine, arvete vormistamine ja kassa eest vastutamine, toodete tellimine ja inventuuride läbiviimise eest vastutamine Sinu tööaeg on graafiku alusel, vastavalt salongi ja keskuse lahtioleku aegadele.

Ootused kandidaadile

Kui Sul on: * varasem meeskonnajuhtimise kogemus * heal tasemel eesti, vene ja inglise keele oskus * julgus olla aktiivne pool kliendiga suheldes * soov õppida ja areneda ilumaailmas * tahe olla väga hea teenindaja ning viia oma meeskonnaga ellu standardiseeritud klienditeenindussüsteemi * tahe vastutada oma tiimi tegevuse ja tulemuste eest * oskus tulla toime keerulistes teenindus- ja juhtimisolukordades, siis ootame Sind oma meeskonda!

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:
* hulgaliselt teenindus- ja tootekoolitusi
* firmasisest arengu- ja karjäärivõimalust
* töötulemustest sõltuvat töötasu (tunnitasu + müügipreemia + juhtimispreemia).