Meditsiinitöötaja laevale m/s "Viking XPRS" (osalise tööajaga)

Firma nimi peidetud

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 458201

Tööpakkumise number

458201

Töö kirjeldus

Vajame Tallinn - Helsingi liinil opereerivale reisiparvlaevale m/s Viking XPRS kvalifitseeritud meditsiinitöötajat, kes asendaks põhikohaga töötajaid puhkuste ja haiguste ajal.
Töö on korraldatud tähtajaliste asenduslepingute alusel!

Töö ülesanded:
- meditsiinilise abi andmine laevas
- personali tervishoiu administreerimine
- muu laevameediku ametikohustuste hulka kuuluv

Nõudmised kandidaadile

• eelnevat töökogemust meditsiinitöötajana /parameedikuna ning erialast väljaõpet
• eesti, inglise ja soome keele valdamine suhtlustasemel (väga oluline!)
• väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
• kiire kohanemisvõime ja hea pingetaluvus
• korrektsus ja täpsus tööülesannete täitmisel
• vanust vähemalt 21 aastat

Kasuks tuleb varasem töökogemus reisilaevas ning meredokumentide olemasolu.

• tööd kokkulepitud graafiku alusel + kiireloomulised lisa tööperioodid
• motiveerivat töötasu
• sõbralikku töökollektiivi
• kaasaegseid töötingimusi usaldusväärses ettevõttes
• ettevõttes kehtivaid soodustusi

Töö iseloom

Asukoht:
Tallinn
osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
2. märts 2017
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2017

Euro Work OÜ on 2004 aastal alustanud Euroopa juhtiv tööjõuteenuseid pakkuv ettevõte. Pakume kõrgetasemelisi laevade mehitamise ja tööstussektori personalihõive teenuseid.

Euro Work’i kliendiks on Soome reisiparvlaevaliikluse kontsern VIKING LINE, mis opereerib Läänemerel kokku seitsme laevaga.