2023-08-23 14:48:55

Kvaliteedikontroll

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

- Kvaliteedijuhtimissüsteemi töökorras hoidmine ja pidev parendamine;
- ettevõtte töötajate nõustamine kvaliteedialastes küsimustes; protseduurireeglite ja kvaliteedinõuete täitmise jälgimine, vajadusel töötajate suunamine või asjakohaste märkuste tegemine;
- igapäevases töös kvaliteedikontrolli teostamine omatoodangu valmistamise protsessis:
detailide mõõtmine: pikkus, laius, paksus, avad, nurgad, masside kaal,
tolerantside vastavuse kontroll,
keeviste kvaliteedi kontrollimine,
pinnaviimistlus: puhastamine, värvipaksuse mõõtmine (krunt, vahekihid, pinnavärv);
- toodete identifitseerimine ja markeerimine;
- pakkimisprotsessi juhtimine;
- kontrollraportite koostamine;
- sisseostetud valmistoodangu ja materjalide kvaliteedi vastavuse kontrollimine nendele väljastatud sertifikaatide alusel;
- vajadusel korraldada omatoodangu kvaliteedi hindamiseks sertifitseeritud kvalifitseerimisasutuste poolt teostatavaid kontrolltoiminguid.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui sul on:
- hea eesti ja vene keele oskus, inglise keele oskus kvaliteedidokumentide koostamise tasemel;
- tehniline või majandusalane (kõrg)haridus;
- varasem töökogemus kvaliteedivaldkonnas (metallkonstruktsioonide) tootmisettevõttes;
- metallitöötlemisega seotud tehniliste dokumentidega ning tööjoonistega, vajalike arvutiprogrammidega ja andmekogudega töötamise oskus jms;
- kvaliteedikontrolli dokumentasiooni koostamise teadmised ja oskused;
- iseseisev mõtlemine, täpsus ja korrektsus, distsiplineeritus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- tööd kiiresti arenevas, stabiilses, toetavas ja kaasaegse töökeskkonnaga ettevõttes;
- võimalust anda oma panus ettevõtte kvaliteedijuhtimissüsteemi;
- motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu.

Sobiv töökoht nii naiste- kui ka meesterahvale.