Spaa administraator

Firma nimi peidetud

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 453403

Tööpakkumise number

453403

Töö kirjeldus

Klientide professionaalne ning sõbralik teenindamine sauna- ja veekeskuse vastuvõtuletis – klientide vastuvõtmine, juhendamine, teenuse ja toodete tutvustamine, arveldamine.

Nõudmised kandidaadile

- hea suhtlemisoskus, rõõmsameelsus
- kohusetunne, usaldusväärsus ja paindlikkus
- soov õppida ja areneda
- inglise ja soome keele oskus suhtlemistasandil
- kasuks tuleb varasem klienditeenindusalane töökogemus

Ettevõte pakub

- vastutusrikast tööd sõbralikus ja töökas meeskonnas
- eneseteostusvõimalust
- tööd graafiku alusel
- stabiilset töötasu
- lisatasud

Töö iseloom

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
26. jaanuar 2017
Kuulutus sisestati:
28. detsember 2016

AS Taastusravikeskus Viiking on tegutsenud alates aastast 1993. Põhitegevuseks on taastusraviteenuste müük., Lisaks pakume hotelli- , lõõgastus- ja seminariteenuseid.
Juulis 2015 avame uue vee- ja saunakeskuse "VIIKING SAAGA". Seoses ettevõtte laienemisega otsime väljakutsetele avatud ja aktiivset inimest, kes sooviks liituda meie meeskonnaga.