2023-08-23 14:48:55

Puhastusteenindaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Kui pead lugu puhtast elust, puhtas keskkonnas, oled õige inimene meiega liituma!
Põhiliseks tööülesandeks on hoolduskoristuse teostamine!
Töö toimub sisetingimustes, valdavalt kaubandusettevõtetes.
Pakume nii täis- kui osalise koormusega tööd Tallinnas: Haabersti, Kristiine ja Mustamäe piirkonnas.
Kui oled füüsiliselt tugev ning valmis töötama värske õhuga töökeskkonnas saad tööd kojamehe või majahoidjana!
Välikoristusel-territooriumi puhastamine: prügist kõnniteede ja sissepääsude puhastamine (sõltuvalt aastaajast, ka lehtede riisumine, lumekoristus ja libeduse tõrje, vms..).

Ootused kandidaadile

Sõbralik, aus ja töökas ning oled oma töös hoolas ja kohusetundlik!
Kasuks tuleb varasem töökogemus.

Ettevõte pakub

töötamist nii osalise- kui ka täistöökoormusega;
stabiilset tööd ja kindlat sissetulekut;
kohapealset juhendamist ja väljaõpet;
kaasaegseid töövahendeid ja tööriietust;
toredat töökollektiivi;
töötasu kokkuleppel, sõltuvalt koormusest.