2023-08-23 14:48:55

Autojuht (CE-kategooria) Eesti-Norra-Eesti veole

CVKeskus.ee klient
1600 - 2800 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime CE-kategooria autojuhti Eesti - Norra/Rootsi - Eesti vahelisele veole (mitte sisevedu).

Ootused kandidaadile

- usaldusväärsus, stabiilsus, ausus ja töökus, kuna otsime töötajat aastateks.
- eelnev töökogemus CE-kategooria autojuhina (algajaid juhte võtame tööle ainult soovituse alusel ja erikokkuleppel).
- ametikoolituse tunnistus.
- kasuks tuleb kehtiv ADR tunnistus (võib hankida ka katseaja jooksul).

- stabiilset töökohta ja paindlikku töögraafikut arenevas ettevõttes.
- reisi pikkus 5-10 päeva suunal Eesti-Norra/Rootsi-Eesti
- ametlik töötasu koos lähetusrahaga:
55 eur/päevas Eesti-Rootsi töö
65 eur/päevas poolhaagisega Eesti-Norra töö
70 eur/päevas täishaagise või külmikuga.Eesti-Norra töö
80 eur/päevas 25m täishaagisega autoga sõites Eesti-Norra töö
Töötasu maksame kõikide tööl oldud päevade eest, millele lisandub pärast katseaega tulemustasu (laadimiste eest).
- töövahendiks pakkuda Scania või Volvo.
- reisi algus kokkuleppel Tallinnas (kontor/plats) või Tartus/Jõgeval (töökoda).