Värsked tööpakkumised

Videovalve turvatöötaja Ülemiste Rimi öövahetuses

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 601443

Tööpakkumise number

601443

Firma nimi peidetud Videovalve turvatöötaja Ülemiste Rimi öövahetuses

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on valveobjektil probleemide ennetamine, turvatunde loomine ning korra ja hea teeninduse tagamine.

Nõudmised kandidaadile

On vähemalt 19 aastane ja kohtulikult karistamata
Omab vähemalt põhiharidust
Räägib eesti keelt või omab B-2 keeletunnistust
On kohusetundlik ja usaldusväärne

Ettevõte pakub

Võimalust areneda ja kasvada ettevõttesiseselt
Tööd graafiku alusel öistes vahetustes E-P 22-08.00
Tööalast väljaõpet ja täiendkoolitusi
Vajadusel majutusvõimalust
Igakuist sporditoetust ning mitmeid koostööpartnerite soodustusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
4. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
5. juuni 2019
Brutopalk:
Alates 4.4 EUR tunnis

USS Security Eesti AS on suurim Eesti kapitalil põhinev turvafirma, millele kuulub kolmandik Eesti valveteenuste turust. Oleme sealjuures kõige kiiremini kasvav ja arenev turvaettevõte, kus töötab ligi 1300 inimest üle Eesti. Pakume oma klientidele erinevaid turvateenuste lahendusi alates lihtsamatest mehitatud- ja tehnilise valve teenustest kuni keerulisemate valve- ja videosüsteemide projekteerimise, paigalduse ja hoolduseni.