2023-08-23 14:48:55

Videosisu looja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime sisuloojat, kes looks videoid kirega ja mõistaks tarbija vaatepunkti. Meid ei huvita kas oled rookie või rikkaliku kogemuspagasiga. Oled dokumenteerija, influencer, tiktokker, instagrammer, youtuber? Kui Sa oled kirega asja juures ja suudad toota bänger videoid erinevatele brändidele ülemaailma siis meile sobib! Kui tahad raputada kultuuri, järgida oma kirge ja luua trende, siis oled oodatud meie meeskonnaga liituma. Loe allolevaid ülesandeid ja vastutusi, mida sinu positsioon hõlmaks.

Videosisu looja oskab/suudab:

  • Leida ideid brändidele kiiresti ja loovalt nii üksinda kui ka meeskonnaga
  • Käia kaasas valdkonna kõige uuemate trendide ja leiutistega, et luua võimalikult kvaliteetset ja tulemustele orienteeritud sisu.
  • Presenteerida ideid ja loomingut erinevatele meeskondadele.
  • Koostöö loomingulise meeskonnaga, et kavandada ja teostada sotsiaalmeedia sisu algusest lõpuni.
  • Töötada laia valiku ja kvaliteediga videote ja staatiliste piltidega - alates fotokogust kuni lühikeste videoklippideni ja filmideni.
  • Rakendada kliendi ja sisemist tagasisidet efektiivselt ja õigeaegselt.

Ootused kandidaadile

  • Oskad muuta iga kaubamärgi sisu kullaks (klipid, gif-id, graafika, fotod, lood, tekstid).
  • Omad teadmisi järgnevatest programmidest/platvormidest: Adobe Premiere, Adobe After Effects, Google Docs, Google Sheets, Instagram, Youtube, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, TikTok jne.
  • Sa oled kiire ja paindlik, suudad fookust panna kvaliteedile ja kvantiteedile üheaegselt.
  • Sul on kirg sotsiaalmeedia ja kommunikatsiooni vastu - striimimine, virtuaalreaalsus, sisu, tarbimine jne.
  • Sa oled huvitatud maailmast sinu ümber. Sul on reaalsed huvid, mis arendavad su silmaringi.

Ettevõte pakub

  • Sinu oskustele ja tulemustele vastavat töötasu.
  • Ettevõttesisesed arenguvõimalused.
  • Igakuist sporditoetust, mis sisaldab spaasid, massaaže, jõusaale jne
  • Toetame sinu individuaalset arengut läbi mentorluse.
  • Exela brändi kaupa - särgid, nokatsid, tassid jne.
  • Startup-i keskkond - kaasaegsed, motiveeritud tiimikaaslased ja meeleolukas kontoriruum.