Värsked tööpakkumised

VIDEOGRAAF (graafilise disaineri oskustega)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 590181

Tööpakkumise number

590181

Firma nimi peidetud VIDEOGRAAF (graafilise disaineri oskustega)

Töö kirjeldus

PEAMISED TÖÖÜLESANDED
- "live" videote tegemine
- erinevate materjalide töötlus (foto, video jm.)
- reklaammaterjalide tootmine (bännerid, trükised)
- Dream ajakirja kujundamine
- liikuvate bännerite koostamine
- üritustel filmimine + aftermovie
- sisuloome kontseptsioonide väljatöötamisel osalemine
- teised turundusosakonna tööga seonduvad ülesanded

Nõudmised kandidaadile

OOTUSED KANDIDAADILE
- varasem "live" video teostamise kogemus
- video loomise & monteerimisoskus
- suurepärane suuline & kirjalik eneseväljendusoskus
nii eesti kui ka inglise keeles
- oled loomult initsiatiivikas, arengule suunatud,
- väga hea ajaplaneerimisoskusega ning loominguline

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME
- toetavat meeskonda
- kaasaegseid töötingimusi
- motiveerivat tasu
- meeleolukaid ühisüritusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. mai 2019
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2019

Põldma Kaubanduse AS, kes on tuntud teksa- ja vabaajarõivaste (Tommy Hifiger, Diesel, Guess, Pepe Jeans, Desigual, Mustang jt) maaletooja terves Baltikumis, otsib oma suurepäraste müügikonsultantide meeskonda uusi põhikohaga liikmeid.

Tänaseks on ettevõte jõudsalt laienenud - meil on üle 60 kaupluse üle Eesti!

Meie eesmärk on kliente rõõmustada, pakkudes neile unustamatuid moeelamusi ning suurepärast personaalset teenindust, et muuta kogu ostuprotsess võimalikult lihtsaks ning mugavaks.