Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673500

Veterinaar

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Viljandi loomade varjupaik otsib oma meeskonda osalise koormusega (0,5) loomaarsti, kes

  • teostab esmase ülevaatuse varjupaika sisse tulnud loomadele.
  • jälgib varjupaigas olevate loomade tervislikku seisundit, vajadusel ravib.
  • viib läbi varjupaigas vajalikke veterinaarprotseduure.

Ootused kandidaadile

Oma tulevaselt loomaarstilt ootame:

- veterinaarset kõrgharidust.

- iseseisvust oma töös.

- analüütilist ja innovatiivset mõtlemisvõimet.

- head pingetaluvust ning emotsionaalset stabiilsust.

- koostöövõimet meeskonnana töötada.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

- kliinikuruume.

- võimalust kaasa aidata lemmikloomakultuuri arengule.

- toredat ja toetavat kollektiivi.

- olukordi, millega tavakliinikus naljalt kokku ei puutu.

- kaugemalt tulijale sõidukompensatsiooni.

Tööpakkumise number
#673500

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. november 2020
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Lemmikloomade hooldamine

Vaata rohkem

Veterinaar